Sepetinizde 0 ürün - 0,00 TL
 
Üye Girişi 
Ürün Grupları

Detaylı Arama
Fiyat 1

-
  Fiyat 2
 
Haftanın Ürünü

Fiyatı:0.00 TL
 
Yeni Ürün

 
En Çok Satan Ürünler
EF-509D-1AV
EF-509D-1AV
EF-125D-1AV
EF-125D-1AV
EF-324D-7AV
EF-324D-7AV
 


  HİZMET SÖZLEŞMESİ

TARAFLAR:

Bir tarafta, Fetih Caddesi No:40 Şirinevler/İSTANBUL adresinde muhkim Zümrüt Saat & Optik (Bundan sonra ZÜMRÜT olarak anılacaktır), diğer tarafta sanal mağazadan alışveriş yapan veya üye olan Sanal Mağaza Müşterisi (Bundan sonra SMM olarak anılacaktır) bu sözleşmenin taraflarını oluşturmaktadır.

SÖZLEŞMENİN BAŞLAMASI

SMM Sanal mağazadan herhangi bir hizmet aldığı yada sipariş verdiği andan itibaren müşteri bu sözleşmenin her maddesine uymayı süresiz olarak taahhüt etmiş sayılır.

TARAFLARIN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

1. Üye kayıt formu ve sipariş formunda bulunan bilgilerin doğru olmadığı veya bu bilgilerin noksan olduğu durumlardan doğacak zararları tamamıyla karşılamayı SMM kabul eder ve ayrıca bu durumdan oluşabilecek her türlü sorumluğu olduğunu SMM kabul eder.

2. SMM, sanal mağaza içinde ortak kullanım alanlarında kullandığı kişisel düşünce ve fikirlerin tüm sorumluluğu kendisine ait olduğunu kabul eder. Bu tip yazılardan kaynaklanacak tüm sorunlardan ZÜMRÜT sorumlu tutulmayacaktır.

3. SMM, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına aykırı ve ahlak dışı mesajlar göndermemeyi kabul eder.

4. SMM, Diğer kullanıcıların servisi kullanmasını etkileyecek tehdit ve taciz etme durumundan kaynaklanabilecek ZÜMRÜT' ün tüm zararlarından sorumlu olup bu konudaki talepleri karşılamak zorundadır.

5. SMM, ortak kullanım alanları dahilinde kişi yada kurumlara ait ürünlerin reklamını ve satışını ZÜMRÜT 'den izin almadan yayınlamamayı kabul eder.

6. ZÜMRÜT, üyelerinin servislerden yararlanması için gerekli olan dosyaların, mesajlarının veya programların tamamını veya bir kısmını yedekleme veya silme yetkisine sahiptir.

7. ZÜMRÜT, herhangi bir zaman dilimi içinde verdiği hizmeti belirli bir süre veya tamamen durdurma hakkına sahiptir. Böyle bir durumun oluştuğu durumlarda ZÜMRÜT özel üyeleri ve üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

8. ZÜMRÜT, servislerinin zamanında, güvenli ve hatasız olarak sunulacağını, servis kalitesinin beklentilere cevap vereceğini taahhüt etmez.

9. SMM sanal mağaza içerisinden başka web sayfalarına otomatik olarak geçiş yaptırılabilir, bu şekilde geçiş yaptırılan SMM geçiş yaptığı sitenin içeriğinden ZÜMRÜT’ü  sorumlu tutmadığını kabul eder.

10. ZÜMRÜT, sanal mağazada satışını yaptığı ürünlerin ürün kodunu herhangi bir bilgi vermeksizin değiştirebilir. Bu sebepten doğacak hiçbir sorumluluğu kabul etmemektedir.

11. ZÜMRÜT, sanal mağazada sattığı ürünlerin stokları, kendi stokları ile sınırlıdır. ZÜMRÜT stoku bulunmayan ürünlerin teslimatını yapmayabilir, siparişi bütün veya kısmi olarak iptal ederek, sipariş tutarının teslim edilmeyen kısmı kadarını müşteri hesabına iade etme hakkına sahiptir.

12. ZÜMRÜT, mağaza içinde bazı bölümleri şifreli olarak girilebilen bölümler haline getirme hakkına sahiptir ayrıca önceden üyelik gerektirmeyen bölümleri üyelik gerektiren bölüm haline çevirebilme hakkına sahiptir.

13. ZÜMRÜT, dışardan satın aldığı veya kendi çalışmalarıyla elde ettiği yazılım, belge, bilgi, grafik ve benzeri eserlerin mülkiyetine sahiptir. Bu mülkiyetten doğabilecek telif hakları yalnızca ZÜMRÜT' e aittir.

14. SMM' si ve kayıtlı üye müşterilerinin tasarladığı ve kendi isteği ve iradesi ile yayınlanması için sisteme yüklediği belge, bilgi, grafik ve benzeri tüm eserlerin yayınlanması ve ZÜMRÜT tarafından başka bir adrese taşıma hakları ZÜMRÜT'e aittir. Ayrıca bu eserlerin başka kullanıcılar tarafından kopyalanması veya başka adreslerde yayınlanmasından ZÜMRÜT hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

15. Ürünlerin garanti süresi 2 (iki) yıldır, üretici firmanın garantisindedir. Ürünün garantörü ZÜMRÜT değil distribütör veya üretici firmadır. Ürünün arızalı olduğu durumda SMM arızalı ürünü distribütör veya üretici firmayla çözecektir, ZÜMRÜT'ün garanti kapsamında bir yükümlülüğü yoktur.

16. Sitedeki ürünlerdeki vergilendirme oranları farklı olduğundan dolayı sitede görünen fiyatlar KDV hariç olarak verilmiştir. Vergilendirme işlemi alışveriş sonunda yapılmaktadır. Vergi oranlarındaki değişiklik aynen SMM'ye yansıtılır.

17. Malzemenin nakliye ücreti aksi belirtilmedikçe SMM'ye aittir. SMM özel bir istek belirtmedikçe malzemeler anlaşmalı kargo şirketi ile gönderilir. Müşteri kargo şirketi ile ZÜMRÜT arasındaki nakliye ücretlerini kabul eder.

18. ZÜMRÜT, yapılan sözleşmenin kapsamı dışında gerçekleşebilecek kanuni değişikliklerden kaynaklanabilecek her türlü işlem aynen sözleşmeye yansıtılır.

19. SMM 'si ve üyesi alışveriş sonrası ve bu sözleşmeden doğacak ihtilaf durumlarında, ZÜMRÜT'ün defter kayıtları ve bilgisayar kayıtlarının bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini, bu maddenin delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul eder. SMM, ZÜMRÜT'ün kayıtlarına her türlü itiraz ve bunların usule uygun tutulduğuna yemin telif hakkından peşinen feragat ettiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

20. Bu sözleşmenin uygulamasından kaynaklanacak ihtilaf hallerinde İstanbul Mahkemeleri ile icra müdürlükleri yetkili olacaktır.

21. ZÜMRÜT istediği zaman tek taraflı olarak bu sözleşmeyi fesih etme hakkına sahiptir.
  

FOSSIL

Fiyatı:0.00 TL
 
Yeni Ürün


Hızlı Destek
2008 © Zümrüt Saat Optik
roixsaat.com sitesi içerisinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Zümrüt Saat Optik'e aittir.
Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.